X
تبلیغات
رایتل

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

پوستر تبلیغاتی متفقین در جنگ جهانی دوم

بیش از 80 پوستر تبلیغاتی متفقین در جنگ جهانی دوم - سری دوم

پوسترهای جنگ جهانی دوم

بعد از ۶۰ سال که از جنگ جهانی دوم می گذرد، تقدیر و تحسین شایستگی هنری پوسترهای تبلیغاتی متفقین آسان تر است. پوسترهای متفقین یا کشورهای هم پیمان در زمان خود به هدف متاثر و تحت تاثیر قرار دادن شهروندان برای جذب نیرو های داوطلب و اسم نویسی داوطلبانه برای شرکت در جنگ، خرید اوراق بهادار جنگ طراحی می شد. اما تاکتیک هایی که در اغلب این پوسترها و آگاهی های تبلیغاتی بکار می رفت تا حد زیادی در برانگیختن غرور ملی و پشتیبانی از تلاش های فرماندهان جنگ موفقیت آمیز بود، و امروز نیز پیام میهن دوستی و خاطرات آن زمان را در ذهن تداعی می کند.
پوسترهایی که در زیر مشاهده می کنید سری دوم از بهترین نمونه های به جا مانده از جنگ جهانی دوم هستند که سایت پرشین جی اف ایکس برای شما کاربران عزیز جمع آوری نموده است. با نگاه به این پوسترها می توانیم حال و هوای زندگی در آن دوران را تجسم کنیم. به یاد داشته باشید که این پوسترها در زمان جنگ برای فروش عرضه می شدند تا شهروندان با خرید آنها سهمی در تامین هزینه های هنگفت جنگ داشته باشند.

پوسترهای برانگیزنده غرور ملی سرویس های خدماتی کشور
این پوسترها خدمت رسانی، داوطلب شدن و غرور ملی را تحسین می کرد. ترفند بکار رفته در طراحی این نوع پوسترها ترغیب و تحریک حس میهن پرستی و حس مسئولیت افراد برای اغوا کردن آنها برای شرکت در جنگ بود.

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service