X
تبلیغات
رایتل

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

زیباترین و مهم‌ترین مکان توریستی مکزیک

زیباترین و مهم‌ترین مکان توریستی مکزیک (+تصویر)

اگر می‌خواهید اولین اشعه خورشید که هنگام طلوع به مکزیک می‌تابد را ببینید یک شب را در...
 
 معرفی کنکان در مکزیک (زیباترین و مهم‌ترین مکان توریستی مکزیک)
کنکان (Cancun) در مکزیک با آب‌های شفاف و غروب درخشان آفتاب پوشیده شده، پس از اینکه یکی از عالی ترین نقاط ساحلی زمین نامیده شود تعجب نمی‌کنیم. مسئولان دولتی در جستجوی روشی برای از بین بردن کامل فقر در این منطقه بودند، تا اینکه این گردشگاه راحت را ساختند. مکانی با آب‌های شفاف و آب و هوا معتدل. کنکان بی شک یکی از مهم ترین جاذبه‌های گردشگری مکزیک محسوب می‌شود.
 
 
 
 
کنکان هم گردشگران را خوشحال و راضی می‌کند و هم آنها را عصبانی می‌کند. کسانی که اهل بازدید از مکان‌های تاریخی مکزیک هستند هرگز به این زودی‌ها از کنکان خوششان نخواهد آمد. با بیش از 30.000 اتاق در هتل اینجا فقط مکانی ایزوله شده برای ستایش آفتاب نیست.
 
 
 برای کسانی که عشق تعطیلات کنار ساحلی را دارند می‌توانند بدون دانستن حتی یک کلمه اسپانیایی (یا تبدیل کردن دلارهای آمریکایی) در ساحل خوش بگذرانند و از غروب آفتاب لذت ببرند. و برای آنهایی که دوست دارند در مورد تمدن مایای باستان اطلاعات داشته باشند می‌توانند در گردش‌های روزانه از چندین مکان باستانی استثنایی دیدن کنند.
 
 
 
 
 اینجا یکی از بهترین مکان‌های تفریحی کشور از نظر تنوع رستورانها، مغازه‌ها و سرگرمی‌هاست.  کنکان قطب توریستی منطقه است و Isla Mujeres نزدیک ترین جزیره به کنکان هنوز به خاطر غواصی زیر آب و ماهیگیری در روستا شهرت دارد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آیا می‌دانستید؟
* سالی چند بار ساحل کنکان در مکزیک پر از نوجوان‌های آمریکایی می‌شود (خصوصا در تعطیلات بهاری) و شما می‌توانید اینجا را اقامتگاه ساحلی فلوریدا بخوانید!
* اگر می‌خواهید اولین اشعه خورشید که هنگام طلوع به مکزیک می‌تابد را ببینید یک شب را در Isla Mujeres بگذرانید. اینجا شرقی ترین نقطه مکزیک است.
* قبل از اینکه این اقامتگاه در کنکان ساخته شود خالی از سکنه بود و تنها یکی دو جین خانواده ماهیگیر مایایی فقیر در آنجا زندگی می‌کردند.
* دیسکوی شهر با برنامه‌های خاص یکی از بزرگ ترین مهمان خانه‌ها در مکزیک است که گنجایش 5000 نفر را درآن واحد دارد.
* از نظر تمام گردشگران خارجی کنکان و جزیره‌های دور و برش Cozumel، Isla Mujeres و del Carmen یکی از سه گزینه گردشگری مکزیک به حساب می‌آید.
* راهزنی به نام «فرمین مونداکا» در قبرستان کوچکی در Isla Mujeres یک سنگ قبر دارد که خودش آن را طراحی کرده است. باوجود اینکه او در مریدا مرده در همینجا دفنش کردند.
تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service