X
تبلیغات
رایتل

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

مایلی‌کهن: علیه فردوسی‌پور به ضرغامی نامه می‌نویسم / حق قطبی بود که

- محمد مایلی‌کهن به ایسنا گفت: وقتی فدراسیون از مدت‌ها قبل اعلام کرد پس از جام ملت‌ها سرمربی دیگری را انتخاب می‌کند این حق قطبی بود که برای آینده‌اش تصمیم‌گیری کند.»

سرمربی سایپا که معتقد است برخی از مطبوعات حرف‌هایش را تحریف می‌کنند گفت: «احتمال دارد تا چند روز آینده نامه‌ای را درباره برنامه 90 به ضرغامی بنویسم. متاسفانه در این برنامه بدون اینکه سوال‌های پرسیده شده از من پخش شود، حرف‌های من نشان داده می‌شود و در نهایت فردوسی پور هم می‌گوید مایلی کهن درباره همه چیز صحبت می‌کند. به طور مثال یکی از خبرنگاران از من پرسید با توجه به میزبانی قطر در جام جهانی 2022 آیا امکان دارد که ما هم میزبانی این بازی‌ها را بگیریم که من در پاسخ گفتم 2022 که هیچ، میزبانی جام جهانی 2400 هم پیش‌کش‌مان! وقتی نمی‌توانیم مشکل خروج بازیکنان سرباز‌مان را حل کنیم و خودمان تیم‌هایمان را در رشته‌های مختلف تضعیف می‌کنیم نباید انتظار میزبانی جام جهانی را داشته باشیم. آن وقت در برنامه 90 بدون این که سوال خبرنگار پخش شده باشد، حرفهای من پخش شد. از همین جا اعلام می‌کنم که فردوسی پور یا نباید صحبتهای من را پخش کند یا اگر می‌خواهد پخش کند باید کاملا آن را پخش کند. او اجازه ندارد با ویرایش صحبتهای من، محتوای صحبتهایم را به هم بریزد. ضمن اینکه اگر او در برنامه‌اش درباره من حرفی می‌زند یا اسمی از من می‌برد، حق من هم باید محفوظ باشد که درباره صحبتهای انجام شده حرف بزنم.»

مایلی‌کهن ادامه داد: «او وقتی کسی می‌خواهد حرفی بزند، می‌گوید وقت نیست اما ساعت‌ها به مسائل سطحی می‌پردازد. همچنین فردوسی‌پور که خودش از همه انتقاد می‌کند حاضر نیست انتقادی بشنود. دیدید که در ورزشگاه همدان چند نفری روی برگه‌هایی به برنامه‌ 90 اعتراض کردند که فردوسی پور صحنه کوتاهی را از این اعتراض نشان داد اما حرف‌هایی را هم مطرح کرد و از چهره‌اش هم مشخص بود که از این اتفاق ناراحت است.»

وی درباره‌ی امضای قرارداد قطبی با باشگاه شیمیزو اس پالس ژاپن در فاصله 40 روز تا آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گفت: «زمانی که فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بعد از جام ملت‌های آسیا می‌خواهد مربی دیگری را انتخاب کند، من همان موقع گفتم که این مساله باعث دلسردی سرمربی فعلی تیم ملی می‌شود. طبعا در این شرایط بازیکنان هم از دستورات سرمربی تمکین نمی‌کنند. ضمن اینکه عملا با این شرایط جام ملت‌ها را هم از دست می‌دهیم و اگر قهرمان هم بشویم، این قهرمانی اتفاقی است. همچنین سرمربی تیم ملی هم می‌تواند در تصمیم‌گیری‌هایش اعمال سلیقه کند. من نسبت به دژاگه شناخت نسبی دارم اما این که چرا در فاصله یک ماه تا جام ملتها اسم او برای حضور در تیم ملی مطرح می‌شود جای سوال دارد. ضمن اینکه ما مهره‌های بسیار ارزشمندی در این پست داریم.»

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service