X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

دانلودز، دانلود از همه جا در یک جا


تبلیغات احتمالا شما هم بارها برای دانلود نرم افزارها، یا فیلم و موسیقی از سایت های به اشتراک گذاری به مشکل خورده اید و به دلیل عدم امکان ارتباط مالی با خارج از ایران، امکان خرید اکانت آنها را هم نداشته اید. یا اینکه هنگام دانلود از تورنت به دلیل سرعت پایین سرور یا سید کم روزها وقت تان تلف شده است. اما راه حل چیست؟

یکی از راه حل ها که توسط سایت دانلودز ارائه می شود، امکان خرید اکانت مورد نیاز از این سایت و استفاده از خدمات آن برای دانلود از بسیاری سایت های به اشتراک گذاری خارجی است. ممکن است قبل از این هم سایت هایی شبیه به این را دیده باشید و دانلودز ایده تازه ای برای تان نباشد، اما به دلایلی می توان دانلودز را یکی از بهترین سایت ها در این زمینه دانست. این سایت جایگزینی ساده و کم هزینه برای سایت هایی مانند رپیدشیر، فایل سونیک، فور شیر، مگاآپلود، سورس فورج، مدیا فایر، فایل سرو و... است.

تنها کافی است که با عضویت در دانلودز و خرید سرویس حجمی موردنظر، لینک فایل خود را از هر یک از سایت های مورد پشتیبانی به دانلودز بدهید و لینک مستقیم آن را با سرعت بسیار مناسب دریافت کنید. برای دانلود هر فایل هم ۱۵ روز فرصت دارید. علاوه بر این فایل های تا حجم ۴۰ مگابایت به صورت رایگان قابل دانلود هستند. از ویژگی های جالب این سرویس به موارد زیر می توان اشاره کرد:

- قابلیت توقف و ادامه (resume) دانلود برای مدیریت بهتر دانلود ها و همچنین سرعت بالای دانلود با امکان عمومی نمودن لینک برای دیگر کاربران
- عدم محدودیت زمانی برای استفاده از اعتبار خریداری شده
- مدت ماندگاری فایل بر روی سرورهای دانلودز ۱۵ روز است که در صورت نیاز با هزینه اندکی قابل تمدید است.
- امکان دانلود تورنت بدون محدودیت سایت ارائه دهنده. شما به راحتی می توانید علاوه بر لینک تورنت، فایل تورنت مورد نظر را درون اکانت دانلودز آپلود نموده و پس از اتمام کار در مدت کوتاهی آن را با سرعت قابل قبولی دانلود نمایید.
- کاربران می توانند لینک های دانلود جالب را در بخش دانلود کده به اشتراک بگذارند و برای هر لینک تایید شده ۱۰۰ مگابایت اعتبار دانلود رایگان دریافت کنند.
- و مهمترین خبر اینکه برای مدت کوتاهی تمامی سرویس های سایت دانلودز با دو برابر حجم معمول به فروش می رسند.

و آخرین نکته هم اینکه وقت را تلف نکنید و همین الان در دانلودز اکانت تان را ساخته و سرویس موردنظر تان را سفارش دهید، تا از حجم دانلود دو برابر آن بهره مند شوید.

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service