X
تبلیغات
رایتل

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

آخرین اخبار از نقل و انتقالات لیگ برتر

سرمربی اسبق دورتموند مربی پرسپولیس شد
‘رالف زومبیک’ سرمربی اسبق تیم فوتبال دورتموند آلمان به توافق نهایی با مسوولان باشگاه پرسپولیس رسید و از فصل آینده به عنوان دستیار ‘حمید استیلی’ در کادر فنی این تیم حضور خواهد داشت.

حسین فرکی سرمربی نفت تهران ماند
سرمربی فصل گذشته نفت تهران فصل آینده نیز هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.
   
هیئت مدیره باشگاه نفت تهران روز پنج‌شنبه به دستور محمد علی‌آبادی سرپرست وزارت نفت نشستی فوق العاده برگزار و حسین فرکی را برای فصل آینده نیز به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کرد.

علی دایی سرمربی راه آهن شد
سرمربی فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال راه آهن انتخاب و معرفی شد.

هوری هم با مس سرچشمه توافق نکرد
باشگاه مس سرچشمه نتوانسته برای فصل پیش رو دروازه‌بان جذب کند و همچنان در پی جذب یک دروازه‌بان مطمئن است. اولین خبر نقل و انتقالات مربوط به علی حسنی صفت بود که گفته می‌شد به مس سرچشمه پیوسته است اما چند روز بعد خبر پیوستن حسن هوری و جدایی حسنی‌صفت منتشر شد. روز گذشته مسوولان مس سرچشمه خبر دادند که با حسن هوری نیز به توافق نرسیده‌اند و به دنبال یک گلر خوب ارزان هستند.

مس سرچشمه دنبال جذب حسینی و حقدوست
مسوولان مس سرچشمه در نظر دارند بازیکنانی را به خدمت بگیرند که قرارداد آنها حداقل صدمیلیون زیر مبلغ سقف قرارداد سازمان لیگ باشد. آنها البته بازیکنانی را می‌خواهند که برای مس سرچشمه موثر باشند. به همین جهت با حسین حسینی مدافع چپ و حقدوست هافبک دفاعی سایپا وارد مذاکره شده‌اند.

توافق فولاد با رودباریان
فولاد خوزستان پس از جدایی میثاق معمارزاده از این تیم به دنبال جذب دروازه‌بانی ششدانگ و مطمئن بود و باز هم سراغ یک دروازه‌بان که سابقه بازی در پرسپولیس را داشته رفت. شنیده می‌شود مسوولان تیم فولاد خوزستان بعد از مذاکراتی که با حسن رودباریان داشته‌اند، با او به توافق رسیده‌اند و در انتظار امضا و ثبت قرارداد هستند.

رضایتنامه ۲۰۰ میلیونی اشجاری
باشگاه استیل‌آذین با سقوط به لیگ یک خیلی از بازیکنان را بلاتکلیف گذاشت. البته خیلی از این بازیکنان پیش از سقوط استیل‌آذین هم ساز جدایی را کوک کرده بودند.

حسن اشجاری یکی از همان بازیکنانی است که نیمه‌های فصل گذشته از پیوستن به استیل‌آذین پشیمان شده بود. شنیده می‌شود مسوولان سپاهان برای به خدمت گرفتن این بازیکن مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بابت رضایتنامه به مسوولان استیل‌آذین داده‌اند. حالا دیگر باید اشجاری را سپاهانی تلقی کرد.

لیست مازاد شهرداری تبریز اعلام شد
شهرداری تبریز در فصل نقل و انتقالات پرتلاش ظاهر شد و موفق شد بازیکنان مورد نیاز سرمربی این تیم را تا حدود زیادی جذب کند. این باشگاه دیروز لیست بازیکنان مازاد خود را اعلام کرد که در این لیست نام‌های ابرقویی، محمدرضا طهماسبی، رسول علیزاده، محمد فهیمی، روح‌ا… بهرامی و سه بازیکن برزیلی
به چشم می‌خورد.

دو بازیکن با پاس تمدید کردند
پاس همدان با حضور فراز کمالوند امیدهای فراوانی به صعود به لیگ برتر را در سر می‌پروراند. این باشگاه قصد ندارد بازیکنان جنجالی جذب کند و با بضاعت کمی که دارد سعی در حفظ بازیکنان موثر گذشته دارد. به همین دلیل هادی بلوری و مرتضی تبریزی را مجاب کرده تا قرارداد خود را به مدت ۲ و ۳ سال با این تیم
تمدید کنند.

محمدجواد زارعی هافبک جدید پاس همدان
باشگاه پاس همدان مدت‌ها بود برای خط میانی به دنبال بازیکنی مطمئن بود.
پس از بررسی‌هایی که کمالوند انجام داده و بازیکنانی که برای تست در باشگاه پاس همدان حاضر شدند، قرار شده محمدجواد زارعی این فصل در پست هافبک برای همدانی‌ها بازی کند. این بازیکن فصل گذشته را در شهرداری یاسوج بازی می‌کرد و با قراردادی ۲ ساله به پاس همدان پیوست.

روز شلوغ نقل و انتقالات فولاد
تعدادی از بازیکنان و مربیان تیم فوتبال فولاد خوزستان قراردادشان را در این هیات ثبت کردند.
‌امین متوسل‌زاده بازیکن فصل گذشته راه‌آهن شهرری که مدت قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده بود با تیم فولاد خوزستان قرارداد یکساله بست. این بازیکن ۱۹ تیرماه قراردادش را در هیات فوتبال استان ثبت کرد.

همچنین خیرا… ویسی‌آرا که فصل گذشته در تیم مقاومت تهران توپ می‌زد و پیش از آن نیز بازیکن تیم استقلال اهواز بود، با تیم فولاد خوزستان قرارداد سه ‌ساله‌ای بست و آن را در هیات فوتبال استان به ثبت رساند. عباس یحیی‌بیگی بازیکن فصل پیش همیاری اراک با سرخ‌پوشان اهوازی برای سه‌ فصل قرارداد منعقد کرد.

علیرضا سلیمی نیز که قراردادش با فولادی‌ها دو ساله بود و یک سال آن گذشته قرارداد خود را برای دو سال دیگر با این تیم تمدید کرد. امید خورج نیز قرارداد خود را با این تیم دو سال دیگر تمدید کرد. بختیار رحمانی و رینالدو هم که قرارداد دو ساله داشتند و یک سال از آن باقی مانده است برای یک سال دیگر با فولاد تمدید کردند.

همچنین ‌جهانبخش داراب‌پور، کوروش بختیاری‌زاده و نعیم سعداوی به‌عنوان مربی با تیم فولاد خوزستان قرارداد یکساله بستند.

بازیکن تیم ملی کرواسی در مس سرچشمه آنتا زوراک قراردادش را امضا کرد
سنجری سرمربی مس سرچشمه قصد دارد مثل زمانی که در لیگ یک حضور داشتند، تیمش را بدون سر و صدا ببندد و با جذب بازیکنان مورد نیازش تیم خوبی را برای لیگ برتر آماده کند.

این تیم بعد از ثبت قرارداد چند بازیکن سابقش اقدام به جذب یک بازیکن از کشور کرواسی کرده است که ظاهراً قراردادش نیز ثبت شده است، آنتا زوراک بازیکن ملی‌پوش کرواسی است که قرار است برای مس کرمان به عنوان مدافع وسط بازی کند.

همچنین کادر فنی این تیم برای تقویت جناح چپ از تیم سایپا سیدحسین حسینی را نیز جذب کردند و به این ترتیب مس سرچشمه هم کم‌کم آماده رویارویی با حریفان لیگ برتری می‌شود.

انصاری فر با سایپا دو ساله ثبت کرد
سرانجام پس از کش و قوسهای فراوان کریم انصاری فر با سایپا به توافق نهائی رسید و قرارداد دو ساله امضا کرد.
   
قرارداد کریم انصاری فر امروز در هیئت فوتبال ثبت شد و این بازیکن فصل آینده را در سایپا توپ خواهد زد.

پیش از این وی در روز پنج شنبه با باشگاه سایپا قرارداد داخلی بسته بود.

بسیاری از تیم های داخلی از جمله آبی ها و قرمزهای پایتخت به دنبال جذب وی بودند اما سرانجام این سایپا بود که وی را به ماندن متقاعد کرد.

عبدی با تیم فوتبال راه آهن تمدید کرد
بهادر عبدی با حضور در باشگاه راه آهن و توافق با مسوولان این تیم، قرارداد خود را برای دو سال دیگر تمدید کرد.

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service