بازارچـــــه ی رودبنــه ای

۸ مکانی که نمی توانید به آنجا بروید!

جهان پر است از مکان های مخفی و منحصر به فرد که ما در مورد آنها نمی دانیم، یا اگر هم می خواستیم نمی توانیم به دیدن این مکانها برویم. این لیست به ۸ تا از مهم ترین اماکن در سراسر جهان اشاره میکنه که برای عموم مردم تقریبا غیر ممکنه که بتوانند این مکانها رو ببینند.
۱- مژگوریه (Mezhgorye):
 
مژگوریه شهری نزدیک به روسیه است که احتمال می رود کسانی در بالاترین تدابیر امنیتی مشغول به کارهای بسیار محرمانه باشند. شهر در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد. کوهی ایستاده در ۱۶۴۰ متری است و مرتفع ترین کوه در اورال جنوبی می باشد. ایالات متحده بر این باور هست که از این محل به عنوان تأسیسات هسته ای استفاده می شود. پرسش های مکرر ایالات متحده باعث شد تا روسیه در این باره پاسخهایی دهد. آنها گفته اند که این محل، سایت استخراج از معادن، مخزن برای گنجینه های روسیه، منطقه ذخیره سازی مواد غذایی و سوخت رسان برای رهبران در صورت بروز جنگ هسته ای می باشد.
۲- مترو ۲ مسکو (Moscow Metro-2):
مترو ۲ در مسکو روسیه سیستم زیرزمینی مخفیست که ظاهرا در زمان استالین ساخته شده و رمز د – ۶ توسط کا گ ب به آن داده شده بود. روزنامه نگاران روسی گزارش داده اند که وجود مترو – ۲ توسط سرویس امنیت فدرال روسیه و یا دولت مسکو نه تأیید و نه تکذیب شده است. مترو برای اتصال کرملین به سرویس امنیت فدرال روسیه ساخته شده است.
۳- باشگاه آقایان وایت (White’s Gentlemen’s Club):
باشگاه آقایان وایت منحصر به فرد انگلیسیهاست. این برنامه در سال ۱۶۹۳ توسط ایتالیایی به نام فرانچسکو بیانکو (فرانسیس سفید) برای فروش شکلات داغ تازه کشف شد، اما در نهایت تبدیل به یک نمونه باشگاه آقایان (اما بسیار خصوصی) شد. ممکنه بپرسید چرا این باشگاه در این لیست هست. اولا زنان به طور کامل از عضویت حذف شدند، پس تقریبا نصف جهان قادر به دیدن این مکان نیستند. دوما، مردانی که مایل به پیوستن به این باشگاه منحصر به فرد هستند، تنها زمانی می توانند عضو این مکان شوند که عضوی از درون آنها را دعوت کرده باشد، که خود آن عضو هم حمایت ۲ عضو رده بالای دیگر را داشته باشد. مگر در مواردی که شما عضو خانواده سلطنتی هستید و یا بسیار قدرتمند در سیاست یا هنر.
۴- منطقه ۵۱ (Area 51):
این محلیست که بیشتر خوانندگان به احتمال زیاد انتظار دارند ببینند. منطقه ۵۱ نام مستعار برای یک پایگاه نظامی است که در بخش جنوبی ایالت نوادا در غرب ایالات متحده واقع شده. هدف اولیه ساخت این پایگاه پشتیبانی از توسعه و آزمایش هواپیماها و سلاح های آزمایشی فوق سری می باشد. دولت ایالات متحده به سختی اذعان به وجود این منطقه کرده است. تئوری های توطئه بسیاری از جمله ارتباط با بشقاب پرنده ها درباره این مکان ذکر شده. در بالا آمده است که در صورت ورود به این منطقه از نیروی کشنده استفاده می شود.
۵- اتاق ۳۹ (Room 39):
اتاق ۳۹ یا دفتر ۳۹ یکی از سازمان های مرموز در کره شمالی است که به دنبال راه هایی برای به دست آوردن ارز در ۱۹۷۰ تشکیل شده است. اطلاعات خیلی کمی در مورد اتاق ۳۹ وجود دارد، اما به طور گسترده ای بر این باورند که سازمان با استفاده از ۱۰ تا ۲۰ حساب بانکی در چین و سوئیس برای مقاصدی از جمله جعل و تقلب ، پول شویی و دیگر معاملات غیرقانونی فعالیت دارد. همچنین ادعا شده که اتاق ۳۹ در قاچاق مواد مخدر و فروش سلاح های غیرقانونی نقش دارند. با این حال سازمان دارای ۱۲۰ شرکت تجارت خارجی هست و تحت کنترل مستقیم کیم جونگ ایل.
۶- هرم بزرگ ایزه (Ise Grand Shrine):
هرم بزرگ ایزه در ژاپن (که در واقع مجموعه ای از بیش از ۱۰۰ زیارتگاه تشکیل شده) مقدس ترین هرم در ژاپن است. گفته می شود که در هرم اصلی مهمترین اشیای تاریخ ژاپن نگهداری می شود. هرم هر ۲۰ سال تخریب و دوباره ساخته می شود. با ایده شینتو، مرگ و تولد دوباره (بازسازی بعدی در ۲۰۱۳ انجام می گیرد) تنها کسی که می تواند وارد اینجا شود، یا باید کشیش آن مکان باشد و یا باید از اعضای خانواده سلطنتی ژاپن باشد.
۷- آژانس فدرال موقعیت اضطراری (Mount Weather Emergency Operations Center):
این محل که نه تنها به روی عموم بسته شده است، بلکه مردم آرزو می کنند هیچوقت به آن وارد نشوند. در اغلب فیلمهای “پایان دنیایی” همیشه میبینیم که منطقه بسیار سری و طبقه بندی شده برای مقامات دولت آمریکا و تعداد کمی دیگر وجود دارد که برای فرار از عذاب قریب الوقوع به داخل آن فرار می کنند. این مکان واقعی است. در ۱۹۵۰ به علت جنگ سرد ساخته شد اما همچنان تا به امروز به کار می رود. این منطقه آخرین امید است. به دلایل واضح عملیات آن به شدت طبقه بندی شده. توسط آژانس فدرال مدیریت موقعیت اضطراری اداره می شود.
۸- نیروی هوایی سلطنتی منویث (RAF Menwith Hill):
نیروی هوایی سلطنتی هیل یک پایگاه نظامی انگلیسی هست که مربوط به پروژه فوق سری اشلون می شود. سایت حاوی ایستگاه زمینی ماهواره ای است و به عنوان بزرگترین ایستگاه نظارت الکترونیکی در جهان توصیف می شود.

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service