X
تبلیغات
رایتل

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

Google ارزشمندترین برند جهان است

Google ارزشمندترین برند جهان است

موسسه BrandFinance با انتشار گزارش سالانه خود نام ۵۰۰ برند جهان را در تمامی حوزه های تجاری برای سال ۲۰۱۱ اعلام و برند Google را به عنوان با ارزشترین برند جهان انتخاب نموده است.
گوگل نه تنها به عنوان برترین سایت جستجو در اینترنت به شمار می رود، بلکه با معرفی سیستم عامل اندروید برای تلفن های همراه و تبلت ها، نقطه عطف دیگری در بازار فناوری اطلاعات برای خود رقم زده و اکنون قدرت خود را در این حوزه نیز به رخ رقیبان می کشد.

موسسه BrandFinance ارزش برند گوگل را ۴۴٫۳ میلیارد دلار برآورد نموده است. این امر در رقابتی تنگاتنگ با مایکروسافت اعلام شده و ارزش مایکروسافت نیز ۴۲٫۸ میلیارد دلار عنوان شده است. این شرکت که او را بیشتر با سیستم عامل ویندوز و نرم افزار آفیس می شناسیم در حال حاضر در بازار پر رقابت سیستم عامل های همراه و جستجوی اینترنتی چند گام از رقیب خود عقب است.

برندهای Walmart، IBM، Vodafone، نیز در رتبه های بعدی قرار دارند. در این فهرست، Apple با دوازده رتبه ارتقا نسبت به آمار قبلی، خود را در میان ده برند برتر جهان جای داده است. Facebook نیز با پیشرفت های برق آسای خود در سال گذشته برای اولین بار خود را به رتبه ۲۸۵ رسانده است.

در این فهرست برای اولین بار، نام Coca Cola که چند بار پیاپی به عنوان اولین برند جهان شناخته می شد دیگر حتی در بین ۱۰ برند برتر نیز جای ندارد. این آمار به خوبی قدرت رو به رشد بازار فناوری را نسبت به حوزه های دیگر تجاری نمایان می کند

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service