X
تبلیغات
رایتل

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

ایده هایی جالب و قابل اجرا در ۱ روز برای دکوراسیون منزل شما

طرح های دکوراسیون آسان:طرحهای دکوراسیون یک روزه ما را که به تلاش زیادی نیاز ندارند امتحان کنید

۱٫ یک مجموعه هنری خلق کنید.

ایده های ساده دکوراسیون

اگر شما به طرح های پارچه ای علاقمندید اما پارچه زیادی ندارید تنها با یک مترپارچه و یا کمتر میتوانید یک هنر دیواری قابل توجه درست کنید. پارچه ها را روی تخته های صافی به اندازه های مختلف بکشید اکنون شما نقش های پارچه مورد علاقه تان را نمایش میدهید.

۲٫با رنگ های روشن به دیوار نشاط ببخشید

دکوراسیون در یک روز

یک رنگ شاد مثل این زد روشن در یک فضای کوچک بکار میرود پس آن را فقط در یکی از دیوارها استفاده کنید. این رنگ در قسمتی از حانه که نورگیر نییست به طور خاصی مور است .
رنگ دیوار را با لوازم اتاق به رنهای طبیعی مثل مبل سفید هماهنگ کنید.

۳٫ قفسه هایی که قابل تعمیر هستند بسازید

دکوراسیون در یک روز

یک کتابخانه موقت با استفاده از ۳ چهارپایه چوبی با رنگ های سفید و خاکستری بسازید .
سطح ۲ تا از انها را با رنگ سفید و سططح دیگری را با رنگ خاکستری رنگ کنید.از برچسب هلیی به رنگ مسی که حروفی با زبان لاتین ، ایتالیایی و یا فرانسوی دارند استفاده
کنید.
چهارپایه ها را همانطور که در تصویر دیده میشوند قرار دهید و برچسب ها را جلوی آنها بچسبانید.

۴٫ دفترتان را ساماندهی کنید

دکوراسیون در یک روز

اگر دفتر کار خانگی شما محلی برای انجام دادن پروژه هایتان نیز هست از یک صفحه چادار و زیبا ککه قابل تهیه است استفاده کنید . صفحه جادار را با اسپری رنگ کنید . مکان مناسب برای آن را پیدا کنید و آن را به دیوار نصب کنید .اگر تصمیم دارید کتاب یا اجسام سنگین د آن بگذارید ، صفحه را درر زایدههای میل شکلی محکم نید. از طبقه ها و قلاب های متناسب با نیازتان استفاده کنید.

۵٫ یک دیوار اصلی را کاغذ دیواری کنید
دکوراسیون در یک روز

به دیوارهایتان طرح اضافه کنید بدون اینه از لحاظ بصری شلوغ بنظر برسد. یک دیوار اصلی در یک اتاق انتخاب کنید و آن را با اغذ دیواری که حداقل یک رنگش همرنگ دیگر دیوارها باشد، بپوشانید.این دیوار اصلی یک حس هنری در اتاق ایجاد میکند. ار در حال رنگ کردن دیووارها هستید اول دیوارها را رنگ کنید و بعد از کاغذ دیواری استفاده کنید.

۶٫ میز قهوه شیک و ارزان

یک میز قهوه آسان و بی همتا با استفاده از دو جعبه چوبی قابل حمل بسازید . جعبه ها را به هم محکم کنید ، یککی را روی دیگری قرار دهید و برای این کار از پیچ های چوبی استفاده کنید صفحه های فیبری را در اندازه های متوسط ببرید و به سطح و انتهای جعبه ها بچسبانید.
آن را رنگ کنید و بگذارید خشک شود.یک رومیزی کوچک به اندازه وسط میز ببرید و بعد آن را با چسب مناسب به میز بچسبانید.پایه های کوچکی به انتهای میز اضافه کنید.

۷٫صندلی های زیبا
ایده های ساده دکوراسیون

یک صندلی چوبی و قدیمی را با استفاده از این روش به یک صندلی شیک و زیبا تبدیل کنید .قطعات را سنباده بکشید وو رنگ کنید یک شماره به پشت صندلی با استفاده از رنگی مخالف رنگ زمینه بچسبانید. با کشیدن روکش پارچه ای روی صندلی هی کار را تمام کنید . قسمت نرم صندلی را از جایگاهش درآورید و آن را با پارچه مورد علاقه تان بپوشانید و بعد آن را در جایش قرار دهید.

۸٫ تزیین اتاق ناهارخوری
ایده های ساده دکوراسیون

پارچه های ساده اتاق ناهارخوری را دلپذیرتر میکند.ابتدا پرده ها را با استفاده از ۴ تکه پارچه که ۲ تا ازآنها رنگ هایش کمرنگتر هستند تزیین کنید. پارچه های پر رنگتر را ابتدا و کمرنگها را برای انتها کوک بزنید .جای کوک را با روبان تزیین کنید .یک پارچه اضافی کرم رنگ که همرنگ مبل است یک رومیزی زیبا ایجاد میکند.

۹٫زیباتر کردن تاج تخت
دکوراسیون در یک روز

تاج تخت را با استفاده از لحاف به تاج تختی نرم تبدیل کنید .سطخ را با یک تکه لخاف یا پنبه سبک بپوشانید
تاج تخت را از تخت دراورید و آن را با پارچه ای که دارای پنبه نرم است بپوشانید (از ابتدا تا انتها) و پارچه را با گیره به انتهای آن محکم کنید تاج تخت را در جایش قرار دهید رنگ تاج تخت را در جایش قرار دهید. رنگ تاج تخت را با رنگ دیوار هماهنگ کنید.

۱۰٫ چمدان در کنار میز

دکوراسیون در یک روز

یک کنار میزی از چمدان ها برای خود بسازید . مغازه ها را جستجو کنید و ۳ چمدان در سایزهای مختلف انتخاب کنید . یک تخته چوب چند لا را به اندازه و متناسب با بزرگترین چمدان ببرید و بعد پایه ها را به آن بچسبانید و بعد رنگ کنید .
چمدان ها بر اساس اندازه رویمیز بچسبانید و از آن ها برای جمع کردن لباس های زمستانی استفاده کنید

۱۱٫ مخل ذخیره سازی جادویی

دکوراسیون در یک روز

یک قفسه رادر پایین تخت خود برای ذخیره سازی وسایلتان تبدیل کنید. درون قفسه ها سبد هایی برای ذخیره سازی کتاب ها و ملخفه های تمییز بگذارید. میتوانید با استفاده از برچسب های دکوری مختوای درون هر سبد را شناسایی کنید . از برچسب هایی که درون کاغذ ها کشیده و دراورده اید استفاده کنید و بعد آنها را با گیره به ربان ها متصل کنید.

۱۲٫ یک پرده سنتی درست کنید
دکوراسیون در یک روز

از خریدن پرده های گران خودداری کنید زیرا این نوع طراخی برالی زیبا و هماهنگ کردن اتاق شماست
یک پارچه را از درازا به طور نیمه ببرید و انتهای قسمت بریده شده را حاشیه دار کنید انتهای پرده را با یک پارچه با طرخ زیبا بدوزید و درز کوک زده شده را با یک روبان همرنگ پنهان کنید.

۱۳٫ مخفیگاه برای ذخیره کردن
دکوراسیون در یک روز

از فواید فضای زیر تخت برای ذخیره سازی با اضافه کردن تخته های چرخ دار استفاده کنید.
از کشوهای یک دراور کهنه استفاده کنید اگر کشوها همشکل نبودند میتوانید با رنگ کردن آنها را همشکل کنید. به انتهای کشوها چرخ اضافه کنیدو جلوی آنها دستگیره بچسبانید

۱۴٫کابینت دارو
دکوراسیون در یک روز

یک کشوی قدیمی را به کابینت دارو برای ذخیره کردن داروها تبدیل کنید. چوب های چند لایی را به اندازه داخل کشو ببرید و آن ها را درون کشو جا بیندازید و بعنوان طبقه از آنها استفاده کنید قطعات را به رنگی متناسب با رنگ اتاق دراورید یک میله بلند به انتهای آن متصل کنید و ۲ میخ /قلاب به انتهای ان وصل کنید و یک میله را برای آویزان کردن حوله روی آن بگذارید. بعد زمینه کابینت را با کاغذ دیواری یا عکس هایی که از کتاب ها درآورده اید تزیین کنید.کشو را به دیوار متصل کنید.

۱۵٫ تعویض کابینت

دکوراسیون در یک روز

یک مکان دنج و خلوت در یک آشپزخانه کوچک با چسباندن طبقه هایی بدون در بر روی دیوار ایجاد کنید. لوازم درون قفسه را برای هماهنگی بیشتر با هم مطابقت دهید و و بعد دیوار پشت قفسه ها را با یکرنگ انرژی زا رنگ کنید. قطعات مورد علاقه تان را بعنوان دکور روی قفسه بگذارید.

۱۶٫ جایگذاری موزاییک؟؟؟

دکوراسیون در یک روز

۱۷٫ یک بوفه در آشپزخانه درست کنید

دکوراسیون در یک روز

یک گنجه قدیمی و به دردنخور میتواند به یک بوفه آشپزخانه ثبدیل شود . آن را دوباره رنگ کنید و سطح درونی درها را با آهن، چوب پنبه یا یک لایه رنگ گچی بپوشانید و با چسباندن قلاب ها به درون در از آن برای نگه داشتن وسایل اسثفاده کنید همچنین با استفادا از پونز میتوانید یادداشت ها و لیست ها را به آن بچسبانید. دراور حاوی چیزهایی مثل دستور پخت غذا نیز هست. از شیشه ،سبد و طبقه برای نظم دادن به مختوای بوفه استفاده کنید.

۱۸٫یک مرکز رختشویی خانگی ایجاد کنید.

دکوراسیون در یک روز

خشکسویی را با صفحه ای که از ۲ دسته در که با لولا بهم متصل شده اند آسان کنید . درها را با رنگ و کاغذ دیواری تزیین کنید . از قلاب ها و سبد برای ذخیره کردن لوازم تمیز ضروری استفاده کنید از یک چهاچوب قابل حمل ونقل برای حمل با دست استفاده کنید.چهارچوب را رنگ کنید و سطخ آن را با یک پارچه بپوشانید.

 
۱۹٫روخ بخشیدن به یک اتاق آفتابگیر

 

بیرونی ترین اتاقتان را با رنگهای شاداب تزیین کنید. صندلی حصیری را با یک رنگ جدید رنگ کنید. بااضافه کردن بالش های رنگارنگ به اتاق رنگ بیشتری دهید. با استفاده از بقایای پارچه ها یک یا دو بالش بسازید یا میتوانید با بریدن شکل های یک پارچه و دوختنآنها به یک بالش مسطح و صاف آنها را تزیین کنید

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service